Biuro Turystyczne

  
 • 1 Chorwacja - kraina rożnorodności
  Chorwacja posiada wręcz stworzony dla rozwoju turystyki klimat. Regiony nadmorskie są jednymi z najbardziej słonecznych w całej Europie. Udając się tutaj, można mieć niemalże pewność, iż pogoda nas nie zawiedzie.
 • 2 Krym - Perła Morza Czarnego
  Czeka tu na Państwa: ciepłe morze, nieskażona przyroda, fantastyczne krajobrazy, oraz liczne, niezwykle interesujące zabytki: starożytne greckie ruiny, tajemnicze skalne miasta, średniowieczne zamki i twierdze, ruiny ormiańskich klasztorów, ...
 • 3 Odetchnij zimą!
  Wiemy, że tylko doskonale zorganizowane wakacje dostarczą pełnej satysfakcji i dlatego proponujemy wyłącznie oferty najwyższej jakości, gwarantujące w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek. Wybierając naszą ofertę możecie spodziewać się naprawdę wiele.
 • 4 simple
  simply simple just like that am finish.
 
 
 
 
Jesteś zainteresowany wakacjami ? Kliknij tutaj i wypełnij formularz oddzwonimy do Ciebie!
 
 Malownicza Hiszpania już od dawana ma swoich stałych zwolenników. Wczasy w Hiszpanii można spędzić zarówno biernie na plaży jak i czynnie urządzając wycieczki do tak ekstrawaganckich miejsc jak na przykład muzeum Salvadora Dali. Dla osób nie lubiących za dużego wysiłku zawsze dobrym wyborem jest spędzenie wakacji na słonecznej hiszpańskiej plaży pełnej pięknych opalonych dziewcząt. Panie natomiast będą mogły spędzać wieczory w otoczeniu przystojnych brunetów o kocim spojrzeniu.